Meble z plexi

Taboret z akrylu / plexi

taboret z plexi akrylu zolty 1

Taboret z akrylu wykonany z plexi bezbarwnej o grubości 15mm, krawędzie polerowane diamentowo, oklejony żółtą folią transparentną.
Taboret posiada stopki silikonowe zabezpieczające go przed ślizganiem się po podłożu. Stołek taki doskonale nadaje się jako taboret pod prysznic.

 

Stół scenograficzny / studyjny z plexi

Stół scenograficzny studio tvn24 akryl plexi 1

Stół scenograficzny do studio TVN24, wykonany z akrylu 20mm grubości , polerowanie krawędzi plexi mechaniczne.

stolik meble z plexi  czarny akryl esotiq 1

Stolik z czarnego akrylu o grubości 5mm, klejone krawędzie frezowane na 45 stopni co znacznie podnosi wytrzymałość klejenia, poprzez utworzenie większej powierzchni styku krawędzi.
Elegancki mebel z pleksi pasuje do wnętrz modernistycznych oraz o wystroju bardziej klasycznym. Najwyższa jakość wykończenia, błyszcząca powierzchnia materiału sprawiają, że mebel wygląda naprawdę efektownie. Elementy wycinane na ploterze CNC wykonane są z dużą precyzją. Technologia wycinania ploterem CNC pozwala n auzyskanie dowolnych kształtów, nawet w seryjnej wysokonaaldowej produkcji. 

Mównica z plexi, pulpit konferencyjny.

mównica

Mównica wykonana z pleksi (akrylu) bezbarwnego oklejanego foliami transparentymi kolorowymi. Blat i podstawa pulpitu wykonane z plexi satynowej (matowej). Mównice z plexi są bardzo trwałe, eleganckie, ich nowoczesny design doskonale wpasowuje się w większości pomieszczeń. Pasują zarówno do wnętrz modernistycznych jak  konserwatywnych. Swoją formą moga przybierać przeróżne formy, kolory , design może być dopasowany do potrzeb klienta.

2 stoliki

barek na wino