PLAST-FORM

Firma Plast-Form jest znajduje się w Płońsku, w centrum Polski, 70 km na północ od Warszawy przy trasie nr 7 Warszawa-Gdańsk. Znajduje się tu od samego początku, od założenia w latach 90. 

Obecnie zajmuje się nie tylko produkcją wyrobów z akrylu, ale i tworzyw technicznych, inżynieryjnych, budowlanych i przemysłowych. Firma Plast-Form jest własnością prywatną i jest zarządzana przez jedną rodzinę od 1992 roku. Od tego czasu firma znacznie się rozwinęła i zdywersyfikowała swoją działalność.

Założona przez Mieczysława Kania firma, doskonale odpowiadała na potrzeby ówczesnego rynku, materiały akrylowe były na terytorium Polski wtedy nowością. Pierwsi importerzy rozpoczynali swoją przygodę z dystrybucją płyt z tworzyw sztucznych. W firmie Plast-Form powstawały pierwsze prototypowe produkty, projektowane dla potrzeb sklepów i firm handlowych.

Plast-Form w latach 90-tych zajmował się głównie produkcją półek do systemu space-wall, podstawek pod kosmetyki i biżuterię, podajników na ulotki, ekspozytorów, prezenterów plakatów i stojaków reklamowych. Listwy frontowe do półek sklepowych czy sołony skanera do boksów, klapy do regałów piekarniczych, klosze i pudła z plexi.
Portfolio produktów nie było duże, lecz z czasem urosło do pokaźnego zbioru wzorów własnych. Dziś produkowane są tu praktycznie wszystkie możliwe rodzaje podstawek i elementów POS dostępnych na rynku, takich jak shelfstoppery, shelflinery, listwy z pleksi frontowe do półek na regały sklepowe, topery, headery, traye, hangery, lightboxy, pushery, wykończenia gondol, checkouty, podajniki grawitacyjne, wyspy ekspozycyjne.

Produkujemy też własne wzory mebli z plexi oraz pod zamówienie, znajdą Państwo w naszej ofercie taborety, stołki, stoliki kawowe, konsole, ławy, stoły, toaletki, barki oraz wiele innych.
Staramy się, aby nasze wyroby były nie tylko funkcjonalne, ale wprawiały w zachwyt i cieszyly oko właściciela zarówno swoim designem jak i jakośćią wykonania.

 

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam